« Ožujak 2024 »

Ukupno: 191223

"Dan srednjih škola Splitsko dalmatinske županije 2019"
Autor: Žan Ravlić, 3. 5. 2019.

Pozivamo  posebno polaznike osmih razreda osnovnih škola, na dan Dan srednjih škola Splitsko-dalmatinske županije koji će se održati u subotu, 11. svibnja 2019. godine od 10:00 sati do 14:00 sati na Trgu Gaje Bulata, odnosno na platou ispred zgrade Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu.
Što su to gimnazije, umjetničke škole, strukovne škole, tehničke škole, četverogodišnji i trogodišnji programi obrazovanja, kako se upisuje u srednju školu, kako do stipendije, kako provjeriti svoja znanja i vještine - sve informacije na jednom mjestu - Dan srednjih škola Splitsko dalmatinske županije!
Ovaj projekt organizira Splitsko dalmatinska županija - Upravni odjel za prosvjetu, kulturu, tehničku kulturu i sport u suradnji s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje - Područnim uredom Split, te Hrvatskom gospodarskom komorom i Obrtničkom komorom Splitsko dalmatinske županije.
U prilogu dostavljamo promotivne materijale za objavu, te molimo da na svojim internetskim stranicama, putem oglasnih ploča i knjige obavijesti informirate svoje učenike o održavanju ove manifestacije.
Više informacija o manifestaciji pogledajte u prilogu.
Veselimo se Vašem dolasku!
S poštovanjem,
                                                                    PROČELNIK : TOMISLAV ĐONLIĆ,prof.

Detalji na OPŠIRNIJE!

DAN SREDNJIH ŠKOLA

SPLITSKO DALMATINSKE ŽUPANIJE

Kazališni trg - Trg Gaje Bulata, Grad Split

subota, 11. svibnja 2019. godine od 10:00 sati

Poštovani,

Splitsko dalmatinska županija - Upravni odjel za prosvjetu, kulturu, tehničku kulturu i sport, zajedno s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje Područnim uredom Split, Hrvatskom gospodarskom komorom i Obrtničkom komorom Splitsko dalmatinske županije i ove godine organizira manifestaciju "Dan srednjih škola Splitsko dalmatinske županije".

Cilj ovog predstavljanja je da se sve srednje škole Splitsko dalmatinske županije predstave putem informatinvnih štandova te u izravnom kontaktu s učenicima, roditeljima i ostalom zainteresiranom javnošću pruže sve relevantne informacije o nastavnim programima i upisima. Pored škola predstavit će se i druge važne institucije poput Hrvatske gospodarske komore, Hrvatske obrtničke komore i Zavoda za zapošljavanje s važnim informacijama iz gospodarstva te potrebama hrvatskog gospodarstva i obrtništva u odnosu na obrazovanje, znanja i zanimanja za kojima postoji potreba na tržištu rada.

Pozivamo Vas da ususret manifestaciji obavijestite učenike polaznike Vaše osnovne škole, u prvom red osmih razreda o terminu i mjestu održavanja ove manifestacije.

Manifestacija "Dan srednjih škola Splitsko dalmatinske županije 2019" će se održati u subotu, 11. svibnja 2019. od 10:00 do 14:00 sati na prostoru Kazališnog trga – Trga Gaje Bulata, odnosno na platou ispred zgrade Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu. Svečano otvaranje predviđeno je s početkom u 11 sati.

O školama i njihovim programima govorit će učenici i njihovi profesori te će biti na raspolaganju davati odgovore na sva  pitanja zainteresiranim osnovcima i roditeljima o svemu što ih zanima prije upisa. "Dan srednjih škola Splitsko dalmatinske županije" najbolja je prilika da se na jednom mjestu prikupe i usporede sve važne informacije na osnovu kojih će učenici donijeti konačnu odluku u koju će se srednju školu upisati. Vjerujemo da ćemo upravo na ovakav način pomoći i učenicima i roditeljima, a i široj javnosti pružiti mogućnost da se upozna s mogućnošću upisa u srednje škole naše županije.

Zahvaljujemo Vam na suradnji, veselimo se susretu na "Danu srednjih škola Splitsko dalmatinske županije", u subotu, 11. svibnja 2019. od 10 do 14 sati.

Srdačan pozdrav!

Dan srednjih škola