preskoči na sadržaj

Osnovna škola Vladimira Nazora Postira

Login
Kalendar
« Kolovoz 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 10. 2016.

Ukupno: 132534
Ovaj mjesec: 171
Ovaj tjedan: 171
Danas: 14
Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Anketa
Crno ili bijelo?



Arhiva dokumenata
Arhiva

Kamo poslije OŠ

                

Nazorovi dani 2021

"Podježice"

Kulturna djelatnost

S ribom mogu sve

Erasmus +

Eko škola V. Nazora

Kamo poslije osnovne

Bioteka

Volonteri pri OŠ

e-dnevnik rod. i uč.

Priloženi dokumenti:
e-Dnevnik-upute-za-nastavnike.pdf

Pozivi,natječaji,ponude

Putovanja, izleti

Foto galerija

Portal za škole

Prometna učilica

Kako zaštititi djecu na Internetu?

Prekini lanac

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Školska natjecanja
Autor: Administrator , 24. 1. 2018.

Dragi učenici i roditelji, u tijeku su školska natjecanja. Ove školske godine na školskoj razini organiziraju se natjecanja iz 9 predmeta na kojima sudjeluju učenici od 5.-8. razreda.
 
Raspored natjecanja i popis učenika koji sudjeluju pogledajte u tablici.
O točnom vremenu održavanja natjecanja, sudionici će biti na vrijeme obaviješteni.
 

Školska razina natjecanja 2017./2018.

0

PREDMET/smotra

MENTOR

datum 3. razred 5. razred 6. razred 7. razred 8.razred
1

LIDRANO

Danijela Radić

19.01. -26.01 Vana Kusanović Valerija Kličinović      
2

ENGLESKI JEZIK

Niksana Mazija

24.01.          Mia Stipičić 
3

VJERONAUČNA OLIIMPIJADA

Jadran Bašić

31.01.      

Gabriela Androšević

Ivana Arnerić

Josip Cepernić

Filip Ljaljić

Josipa Matulić

Benedikt Štambuk

 
4

GEOGRAFIJA

Melanka Šandrk

01.02.  

Valerija Kličinović

Stipe Matulić

Roko Vlahović

Maja Buljević

Antonia Kuščić

Bepo Juričko

Petar Matulić

Vid Rahan

Boldizsar Joseph Kalmar  
5

HRVATSKI JEZIK

Stipan Šandrk

05.02.       Benedikt Štambuk Kamilla Virag Kalmar
6

POVIJEST

Kristina Novaković

06.02.        

Kamilla Virag Kalmar

Tino Matulić

Duje Vlahović

7

KEMIJA

Ana Lovrić

07.02.      

Filip Ljaljić

Teodora Stilin

 
8

BIOLOGIJA

Ana Lovrić

08.02.      

Ivana Arnerić

Josipa Matulić

 
9

KLOKAN - mat.

Meri Mošić

22.03.  

Ivan Krstinić

Andrea Matulić

Valerija Kličinović

Stipe Matulić

Paula Petković

Roko Vlahović

Robert Cvitanić

Antonia Kuščić

Bepo Juričko Vana Martinić

Petar Matulić

Gabrijela Androšević 

Josip Cepernić

Antonio Gospodnetić

Filip Ljaljić

Benedikt Štambuk 
 

 

Želimo vam puno uspjeha!!!





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju