« Kolovoz 2022 »

Izvanučionička integrirana nastava u Splitu za učenike 7. razreda
Autor: Administrator , 23. 11. 2018.

U utorak 27. studenoga bit će održana izvanučionička integrirana nastava u Splitu za učenike 7. razreda naše Škole. Naziv programa izvanučioničke integrirane nastave je "Zamke suvremenih ovisnosti – Projekcija filma 'Čudo' redatelja Stephena Chboskija".

Nastava je planirana kurikulom Škole za 2018./2019. godinu, Godišnjim i Izvedbenim planom i programom iz katoličkoga vjeronauka, planom i programom iz engleskoga jezika i književnosti,planom i programom sata razrednika te zaključcima stručnoga aktiva humanističke grupe predmeta. Nastava će uključivati sljedeće predmete: katolički vjeronauk, engleski jezik i sat razrednika. Organizatori aktivnosti su učitelj katoličkoga vjeronauka Jadran Bašić, prof. (učitelj voditelj) i učiteljica engleskoga jezika i književnostiNiksana Mazija, prof. (učiteljica pratiteljica).

Učenici će kroz planirane aktivnosti posjetiti Zajednicu Susret i sudjelovati na projekciji filma 'Čudo' (koje ima preporuku Ministarstva znanosti i obrazovanja) u Blitz Cinestaru.

U Privitku se nalazi detaljan plan i program Izvanučioničke integrirane nastave s troškovima.

Ovakav oblik nastave obvezan je za učenike i bit će evidentiran u dokumentaciji Škole kao nastavni radni dan.

Zahvaljujem na suradnji!

Jadran Bašić,