Ukupno: 192391

ODABRANA 2 LOGA ZA POTREBE ŠKOLSKOG PROJEKTA
Autor: Žan Ravlić, 21. 1. 2021.

ODABRANA 2 LOGA ZA POTREBE ŠKOLSKOG PROJEKTA - "UTJECAJ LJUDSKOG DJELOVANJA NA OKOLIŠ", program Erasmus +

Dragi učenici,
 upoznati ste s informacijama kako je naša škola  jedan od partnera u programu Erasmus + projekta -  "Utjecaj ljudskog djelovanja na okoliš". Naša tema je: - Porast razine mora i posljedice. U partnerstvu smo sa školama iz Francuske, Rumunjske, Portugala i Guadalupe.
Bavimo se zaštitom okoliša, promjenama u prirodi, novim tehnologijama u korištenju energije i uzgojem  hrane. Putovat ćemo  i zajedno tražiti rješenja za bolju budućnost.
Još jedan korak smo završili uz trud i rad naših vrijednih učenika koji su se odazvali na kreativan poziv izrade loga naše škole na zadanu temu programa Erasmus +: Porast razine mora i posljedice.
Na natječaj je pristiglo dvanaest učeničkih radova. Komisija u sastavu projektnog tima je izabrala dva najbolja loga koji su odabrani da predstavljaju našu školu unutar odabira loga projekta među partnerskim školama. Najviše glasova za svoj rad, dobili su učenici:

- NINA VULIĆ (7. razred)
- JOSIP KLIČINOVIĆ (5.razred)

Nastavite i dalje biti kreativni, pokažite što znate, dajte poruku odraslima, koja će se širiti svijetom. Zahvaljujemo na sudjelovanju svima.
Domaćini smo našim prijateljima u svibnju 2022.godine. Projekt traje 24 mjeseca koja će nam proći u istraživanju, pisanju, crtanju i snimanju. Radujemo se daljnjim aktivnostima...